Kozyra Bartending » Rekomendacje

Rekomendacje

Sprawdź nasze rekomendacje
Cocktail Cocktail decorator

Rekomendacja

Rekomendacja

Rekomendacja

Rekomendacja

Rekomendacja

Rekomendacja

Rekomendacja

Ice cubes Lemon

Rekomendacje

Damian Kozyra - porządny człowiek, porządna firma. Poziom wymyślanych przez niego drinków = level hard światowej mixologii. A osobowość barmańska i poziom jego wiedzy nigdy nie pozwoli znudzonym siedzieć przy jego barze. Współpraca z nim to pure fun. Z czystym sumieniem polecam

Aleksandra Olejniczak - Menager restauracji Monka

Polecam! Pełen profesjonalizm, dusza towarzystwa i starannie przygotowane drinki sprawiły, iż byla to największa atrakcja naszego wesela. Polecając Damiana znajomym nigdy nie martwię się, że cos pójdzie nie tak! Przepyszne drinki nie mają sobie równych!!! W 100% na tak, zawsze na czas :)

Magda Walkowiak

Zawodowiec i niekwestionowany mistrz w swoim fachu. Swoją postawą i umiejętnościami reprezentuje najwyższy poziom. Energiczny, kreatywny, uśmiechnięty i dusza towarzystwa. Najlepszy jakiego znam, a przy tym bardzo skromny. Jego drinki cieszą się ogromnym powodzeniem na każdej imprezie

Aneta Piegat

Gorąco polecam! Pomysłowość w wymyślaniu karty drinków, fajny kontakt z gośćmi weselnymi. Usługi na najwyższym poziomie!

Martyna Żywanowska
Decorator Decorator Golden shaker

Oferta

Bar Konsulting
Bar Konsulting

Czy wiesż, żę 80% barów w Polsce jest, źle zarządzana? Branża gastronomiczna rozwija się w naszym kraju tak szybko, że nie sposób za nią nadążyć. Polacy coraz częściej wyjeżdżają za granicę, widzą więcej i mają większe wymagania względem Twojego lokalu. Potrzebujesz profesjonalisty, który na organizacjach barów zjadł zęby.

POZNAJ SZCZEGÓŁY
Weselny Drink Bar
Weselny Drink Bar

Jak ukoić nerwy rodziców Panny Młodej? Jak uciszyć plotkującą ciocie i nakłonić do ruszenia na parkiet nieśmiałe towarzystwo? Jak ukoić nerwy rodziców Panny Młodej? Jak uciszyć plotkującą ciocie i nakłonić do ruszenia na parkiet nieśmiałe towarzystwo?

POZNAJ SZCZEGÓŁY
Impreza Firmowa
Impreza Firmowa

Obsługa barmańska Twojego Eventu to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje wyjątkowych rozwiązań. Jeśli masz do zorganizowania uroczystość to na pewno stoisz przed wieloma dylematami organizacyjnymi, z którymi trzeba się uporać.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Blog

blog-wide-1
02.03.2021
JAK ZOSTAŁEM BARMANEM?
CZYTAJ DALEJ
blog-wide-1
13.02.2018
KIM JA WŁAŚCIWIE JESTEM?
Nazywam sie Damian Kozyra i od ładnych…
CZYTAJ DALEJ
blog-wide-1
10.02.2018
WRACAJĄC DO PYTANIA
Właśnie sobie uświadomiłem, że nie odpowiedziałem na…
CZYTAJ DALEJ
Golden spoon

Masz pytania?

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ